Відправки в робочі дні з 9.00 до 18.00.
Прийом замовлень через сайт цілодобово

Набір окулярів та фільтрів Celestron AstroMaster, 1.25''

Топ
Товар відсутній
1
Код товару: 94307
2604грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Набір окулярів і фільтрів Celestron Astromaster, 1,25'' (94307) - економний набір аксесуарів, які покращують характеристики вашого телескопа Celestron AstroMaster або більшості інших телескопів.У комплект входять два оку... Читати далі...

Набір окулярів і фільтрів Celestron Astromaster, 1,25'' (94307) - економний набір аксесуарів, які покращують характеристики вашого телескопа Celestron AstroMaster або більшості інших телескопів.
У комплект входять два окуляри 1,25 дюйма, 2х лінза Барлоу, три фільтри, серветка для очищення і чохол!
З двома додатковими окулярами і лінзою Барлоу у вас є чотири різних збільшення на вибір.
Місячний фільтр допомагає блокувати місячне світло, щоб ви могли бачити більше деталей Місяця, а два кольорових фільтри (червоний і синій) виділяють особливості на Марсі, Юпітері і Сатурні.
Жорсткий пластиковий футляр для перенесення забезпечує збереження усього, що знаходиться всередині в поролоні
.

Набір Celestron складається з:

  • Окуляр Kellner 15 мм (1,25")
  • Окуляр Plossl 6 мм (1,25")
  • Лінза Барлоу 2х (1,25'') з Т-адаптером
  • Фільтр кольоровий № 80А (світло-синій), 1.25''
  • Фільтр кольоровий № 25 (червоний), 1.25''
  • Фільтр місячний, 1.25''
  • Серветка для чищення з мікрофібри
  • Жорсткий пластиковий футляр.

Окуляри - 15 мм і 6 мм окуляри можна використовувати з будь-яким телескопом з фокусером 1,25 дюйми. Оптика кожного окуляра повністю покрита просвітлюючим покриттям для поліпшення світлопропускання і захисту оптики. 15-міліметровий окуляр Kellner забезпечує хороший огляд із середнім збільшенням в більшості телескопів, а 6-міліметровий Plossl забезпечує велике збільшення, відмінно підходить для Місяця і планет, особливо при хороших умовах спостереження.
2-кратна лінза Барлоу - встановіть 2-кратну лінзу Барлоу між окуляром і телескопом, і це подвоїть збільшення будь-якого окуляра 1,25 дюйма. Це означає, що 15-міліметровий окуляр Kellner, що входить в цей комплект, подвоїться за потужністю, фактично перетворившись на 7,5-міліметровий окуляр, а 6-міліметровий забезпечить збільшення окуляра 3 мм. Будь-які інші окуляри 1,25 дюйма, які у вас вже є, також працюватимуть з цим універсальним аксесуаром, надаючи вам ще більше варіантів збільшення. Пам'ятайте, що велике збільшення не завжди дає чіткі, різкі зображення, особливо у вечірній час при поганих або помірних умовах видимості. Експериментуйте, щоб підібрати збільшення, яке найкраще підходить вам і вашому телескопу. Т-подібне різьблення врізане в цю лінзу Барлоу, що дозволяє користувачеві можливість прикріпити камеру DSLR з використанням додаткового Т-образного кільця.
Фільтри. Кольорові фільтри можуть використовуватися для виділення певних деталей на поверхні планети або її хмарної структури. Обидва планетних фільтри, а також місячний фільтр можна використовувати з будь-яким окуляром 1,25 дюйма з відповідною різьбою фільтра, тому вони дуже універсальні. Просто прикрутіть один до вибраного окуляру і встановіть у фокусер.
Фільтр кольоровий 80А (світло-синій): найбільш затребуваний фільтр при спостереженнях Марса, Юпітера і Сатурна, корисний також для Місяця, Венери і Меркурія.

Фільтр кольоровий 25 (червоний): використовують для посилення контрасту морів Марсу, спостережень Венери і Меркурія.
Місячний фільтр - один з перших аксесуарів, які купують багато початківців астрономів-любителів, і не дарма! Це допомагає блокувати частину світла, яке Місяць випромінює у ваш окуляр, щоб ви могли краще бачити деталі. Ви також можете спробувати цей фільтр під час спостереження за Венерою; він блокує досить яскраве світло, щоб вам було легше спостерігати фази планети.
Тканина для чищення і футляр. Тримайте серветку з мікрофібри для очистки в футлярі набору приладдя AstroMaster, щоб вона завжди була під рукою. Набагато краще використовувати тканину з мікрофібри для чистки оптики, ніж інші серветки, так як вона не залишає слідів і може використовуватися повторно. Не забудьте здути або змахнути пил з оптики перед тим, як протирати її тканиною.
Чорний пластиковий футляр для перенесення має всередині висічений піноматеріал для захисту і амортизації ваших аксесуарів. Коли кожен з них не використовується, зберігайте його на призначеному місці, і ви збережете його зовнішній вигляд і характеристики, як нові
.
Конструктивні особливості
Діаметр 1,25"
Комплектація
Кількість місць 1
Розміри
Розміри 18 x 16 x 6 см
Вага
Вага 0,52 кг
Гарантія
Термін гарантії 1 рік
Виробництво
ТМ Celestron
Країна реєстрації бренду США
Країна-виробник КНР

Написати відгук

Авторизація
Рекомендовані товари