Відправки в робочі дні з 9.00 до 18.00.
Прийом замовлень через сайт цілодобово

Гарантія

Гарантійні зобов'язання:

  • Гарантійні зобов'язання діють та регулюються на підставі Закону України "Про захист прав споживачів".
  • Термін гарантії визначається з дня продажу товару і становить від 1 до 36 місяців у разі виявлення заводських дефектів.


Повернення (обмін) товару.

Протягом 14 днів з моменту покупки ви можете зробити повернення товарів згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» за умови, що товар не має слідів використання, повністю укомплектований, не порушена цілісність упаковки та заводське маркування.

Ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші у випадку, якщо техніка, придбана в нашому інтернет-магазині, опиниться із заводським дефектом або не підійшла з інших причин.

Повернення відбувається на підставі заяви, яку Ви отримаєте разом з супроводжувальними документами.


Повернення або обмін товару здійснюватиметься в такий спосіб. Після погодження з менеджером магазину всіх причин повернення, ви надсилаєте кур'єрською службою «Нова Пошта» ваш  товар за адресою, яка вказана в заяві. Повернення сплачує покупець. Після отримання товару нашою сервісною службою та перевірки наявності всіх супровідних документів (видаткова накладна (фіскальний чек) та гарантійний талон), а також підтвердження причини повернення, новий товар буде надіслано вам на ваше відділення «Нової Пошти» (або буде здійснено повернення грошей на підставі Заяви на повернення).

Умови гарантії не поширюються на випадки, якщо:

  • Було порушено правила та умови експлуатації товару, описані в інструкції.
  • Покупцем було втрачено документ про оплату.
  • Виріб застосовувався для цілей, не передбачених інструкцією.
  • Товар має пошкодження хімічного чи механічного характеру, спричинені пожежею чи стихійним лихом.
  • Товар має зовнішні візуальні зміни, що виникли внаслідок звичайного застосування, якщо вони не впливають на функціональні властивості виробу.