Відправки в робочі дні з 9.00 до 18.00.
Прийом замовлень через сайт цілодобово

Умови угоди

Умови угоди Інтернет-магазину Garnapogoda.com.ua.

Цей текст є угодою між інтернет-магазином
Garnapogoda.com.ua, що має назву надалі «Продавець, Інтернет-магазин», і користувачем послуг інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину Garnapogoda.com.ua. Здійснюючи покупку в інтернет-магазині, Покупець погоджується з усіма нижчепереліченими умовами.

1. Основні положення.
1.1. Ця Угода укладається між Покупцем і Продавцем в момент оформлення замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на сайті Продавця, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3. Здійснюючи покупку, Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою.
1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти й оплатити товар.
1.5. Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару або безготівковим банківським переказом.

2. Інформація про товари.
2.1. Товар представлений в каталозі Інтернет-магазину через фото-зразки, що є власністю Продавця.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.
2.3. На прохання Покупця менеджер Продавця зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.
2.4. Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.
2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Продавця при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару в Інтернет-магазині.
3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблене по телефону або текстовим повідомленням в будь-якому месенджері, електронною поштою або оформлене самостійно на Сайті.
3.2. При відсутності товару на складі, менеджер Продавця зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).
3.3. При відсутності товару Покупець має право відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
3.4. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома Продавця по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка і передача товару Покупцеві.
4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється кур'єрськими службами або компанією "Нова Пошта".
4.2. Відправка замовленого товару, за умови його наявності, здійснюється протягом 2-х (двох) робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем і узгодження способу оплати за замовлений товар. Субота, неділя і офіційно визнані свята не входять в число робочих днів.
4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи:
товарний чек або видаткова накладна, транспортна накладна (видається кур'єрською службою при доставці).
4.4. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або у пункті видачі виконати прийняття замовленого товару за кількістю, якостю, асортиментом та комплектністю товару.
4.5. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.
4.6. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Продавця за доставку замовлення.
4.6. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Продавця, пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

5. Оплата замовлення.
5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки кур'єрською службою. Можлива відправка товару післяплатою компанією "Нова Пошта".
5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
5.3. Продавець має право надавати Покупцеві знижки на товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані в Інтернет-магазині і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
5.4. У разі ненадходження грошових коштів за замовлений товар, Продавець залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Порядок повернення товару належної якості.
6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання від кур'єра або в пункті видачі.
6.2. Повернення товару Продавцю можливе у разі, якщо збережені ярлики, товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальне фабричне пакування, товарний чек або видаткова накладна, транспортна накладна.
6.3. Повернення товару Продавцю проводиться за рахунок Покупця.
6.4. Повернення товару належної якості протягом 14 днів з дня здійснення покупки проводиться в порядку, передбаченому законодавством України. При поверненні Покупцем товару належної якості, Продавець повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві в терміни, обумовлені Законодавством України.

7. Порядок повернення товару, придбаного через Інтернет-магазин, при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування.
7.1. Гарантійний термін, протягом якого Покупцем можуть бути пред'явлені претензії щодо якості проданого товару, це період часу, вказаний виробником товару в гарантійних зобов'язаннях. Дія гарантійного терміну починається з дня передачі Товару Покупцеві.
7.2. У разі виявлення дефекту товару Покупець повинен звернутися в сервісний центр, дані про який містяться в гарантійному талоні з метою отримання заключення про причини несправності товару, маючи при собі гарантійний талон, товарний чек або видаткову накладну, товар у повній комплектації. За заключенням, виданим сервісним центром, виконання гарантійних зобов'язань Продавцем перед Покупцем відбувається відповідно до «Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів».
7.3. Гарантія проданого Товару припиняється:
а) після закінчення терміну гарантії,
б) при неправильному складанні, установці, підключенні виробу,
в) при недотриманні Покупцем правил експлуатації та обслуговування, які наведені в інструкції, а також гарантійному талоні, що додаються до товару,
г) при наявності на виробі механічних пошкоджень або слідів самостійного втручання в конструкцію приладу, а також слідів хімічних речовин,
д) при відсутності у Покупця гарантійного талону на виріб.

8. Інші умови.
8.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця, використовуючи контактну інформацію, розміщену в Інтернет-магазині.
8.2. Усі суперечки, що виникають, Сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів.
8.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться в Інтернет-магазині, є власністю Інтернет-магазину. Продавець дозволяє переглядати і завантажувати інформацію зі свого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
8.4. Продавець не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Покупцем своїх даних.
8.5. Продавець не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Продавця може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Продавець вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.
8.6. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання останнім Товару, придбаного у Продавця.
8.7. Продавець не відповідає за збитки Покупця, що виникли в результаті:
- надання недостовірної інформації при узгодженні замовлення, у тому числі неправильної вказівки ідентифікаційних відомостей;
- неправомірних дій третіх осіб.
8.8. Покупець несе повну відповідальність за достовірність інформації, ідентифікаційних відомостей, зазначених ним при замовленні товару в Інтернет-магазині.
8.9. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, що виникли після набрання чинності цього договору і / або в результаті подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і запобігти розумними заходами.
8.10. В інших випадках, не передбачених пунктом 8.9 цього договору, за невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань, Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.
8.11. Дана угода є офіційним документом, договором між Продавцем і Покупцем. Погоджуючись, Покупець погоджується з усіма пунктами наведеними Вище.